Scroll

PROJEKT

EUROVEA2 – to nebudú len byty, obchodné a kancelárske priestory, ale aj nové verejné priestory a predĺžená nábrežná promenáda až k Mostu Apollo.

NOVÁ ŠTVRŤ

Vďaka Eurovei ožilo nábrežie a to bude platiť aj pre jej druhú etapu. Architektúrou aj mixom funkcií nadviaže na prvú fázu, ale ponúkne aj nové funkcie, športoviská a veľkorysé verejné priestory, vďaka čomu sa stane plnohodnotnou mestskou štvrťou. Významne sa rozšíri aj ponuka reštaurácií a kaviarní a pribudnú aj detské ihriská.

FAKTY A ČÍSLA

EUROVEA dnes → Po dokončení EUROVEA2

 

Rozloha územia

4,6 ha → 8,5 ha

 

Nákupné centrum

59 000 m² → 84 000 m²

 

Nábrežný park

8 400 m² → 15 000 m²

 

Nábrežná promenáda

17 200 m² → 23 200 m²

 

Kancelárie

24 500 m² → 64 800 m²

 

Byty

235 → 722

 

Počet parkovacích miest

1 800 → 4 045

 

Detské ihriská

2 → 5

 

Multiplexové kino

9 kinosál → 15 kinosál

 

Zobraziť celú galériu

DEVELOPER A PROJEKTOVÝ TÍM

DEVELOPER

Spoločnosť J&T REAL ESTATE, a. s., založená v roku 1996, patrí medzi lídrov v oblasti realitného developmentu na Slovensku. Vďaka rozsahu a kvalite realizovaných projektov naprieč všetkými segmentmi realitného trhu si vybudovala pevnú pozíciu aj v konkurencii najvýznamnejších developerov v strednej Európe.

Portfólio aktivít zahŕňa realizáciu kancelárskych, rezidenčných, hotelových a priemyselných projektov, ako aj zákazky v rámci rozvoja cestovného ruchu vrátane výstavby lyžiarskych areálov.


ARCHITEKTI

GFI, a. s., pôsobí­ na poli architektúry, interiérového dizajnu a projekcie. Poskytuje plný rozsah architektonických, interiérových a projekčných činností­ vrátane inžinieringu, developerského poradenstva, autorského a technického dozoru. GFI, a.s., od jej založenia v roku 1996 priniesla množstvo zaují­mavých projektov.

GFI, a. s., pozostáva z dvoch základných oddelení­ – Architektonického oddelenia a Projektačného oddelenia. Úzka spolupráca týchto dvoch oddelení­ poskytuje klientom maximálnu kvalitu služieb, či už po architektonickej, alebo technickej stránke.

Vedenie firmy a súčasní partneri sú Ing. arch. Pavol Franko, Autorizovaný Architekt SKA, Ing. arch. Radoslav Grečmal, Autorizovaný Architekt SKA.